Thursday 26 July 2018

Smutno....

Wchodze sobie na moje stare ulubione blogi, a tu wszystkie poblokowane, tylko dla zaproszonych uzytkownikow...:(

14 comments:

 1. Uuu to kiepsko. Uśmiechnij się i zapraszam do siebie :)

  ReplyDelete
 2. U mnie tak samo... Oby to się zmieniło.
  Czekam na kolejny post.

  ReplyDelete
 3. Komu się chce blogować w dzisiejszych czasach

  ReplyDelete
 4. Za to ja często odwiedzam Twój blog z nadzieją że tym razem pojawi się jakiś nowy wpis bo lubię czytać co dzieje się u Ciebie w UK. Tymczasem, cisza. Wielka szkoda. Pozdrawiam.

  ReplyDelete
 5. Szkoda, że ludzie odchodzą już od blogowania. Lubię czytać blogi. Pozdrawiam

  ReplyDelete
 6. U mnie było podobnie. Została garstka odblokowanych blogów. Sama też nie piszę już tak często :/

  ReplyDelete
 7. Faktycznie z dnia na dzień dużo się zmienia.

  ReplyDelete
 8. Pisz, pisz ;) Wiem, wiem, znikające blogi i znajomi mogą być deprymujący, ale sa ludzie którzy poczytają jak wygląda życie i kariera za granicą. Najlepszym przykładem jestem ja:)
  Pozdrawiam Andy, planuje wyjazd, a na razie czytam w necie na blogspotach i na forum praca za granicą ;-)

  ReplyDelete
 9. Niestety mnie też to nie raz spotkało. Wiele blogów było takich które mi się bardzo podobały a teraz... szkoda słów.

  ReplyDelete
 10. Ja Aniu wroiclam do bloga
  Natalia

  ReplyDelete
 11. Naturalne zioła wyleczyły tak wiele chorób, że leki i zastrzyki nie mogą wyleczyć. Widziałem wielkie znaczenie naturalnych ziół i cudowną pracę, jaką wykonali w życiu ludzi. Czytałem w Internecie zeznania ludzi na temat tego, jak zostali wyleczeni z opryszczki, HIV, diabetyków itp. przez ziołolecznictwo Dr.DAWN, więc postanowiłem skontaktować się z lekarzem, ponieważ wiem, że natura ma moc uzdrawiania wszystkiego. Zdiagnozowano u mnie HIV przez ostatnie 7 lat, ale Dr DAWN wyleczył mnie swoimi ziołami i od razu skierowałam do niego ciotkę i jej męża, ponieważ oboje chorowali na opryszczkę i też zostali wyleczeni. Wiem, że trudno w to uwierzyć ale jestem żywym świadectwem. Próbowanie ziół nie zaszkodzi. Jest także rzucającym zaklęcia, rzuca zaklęcia, aby przywrócić rozbite małżeństwa i zaklęcia powodzenia, aby prosperować i doskonalić się w życiu. Skontaktuj się z Dr.DAWN e-mail: ( dawnacuna314@gmail.com )
  Whatsapp: +2349046229159/
  +3550685677099

  ReplyDelete
 12. Szukam jak zarabiać w internecie od 2018 roku, ostatnio znalazłam kilka świadectw jak ludzie zarabiają z ( TRUST FOUND COMPANY) Postanowiłam spróbować, ku mojemu zdziwieniu działa idealnie dla mnie i dla wszystkich próbowałem, zarabiam do 800 € tygodniowo, wszystko dzięki ( TRUST FOUND COMPANY) napisz je bezpośrednio na Whatsapp, jeśli chcesz zacząć zarabiać darmową gotówkę: +2348032246310

  ReplyDelete
 13. daj znac co u Ciebie- jak praca i zycie?

  ReplyDelete
 14. Po ślubie moje życie było tak trudne, mój mąż zaczął gonić inne kobiety, bo po kilku latach nie dałam mu dziecka. Widziałem, jak moje małżeństwo znika. Zrobiłem wszystko, aby zmienić sytuację, ale nic nie działało, dopóki nie spotkałem dr DAWN, duchowego uzdrowiciela. Dr DAWN uratował mi życie i małżeństwo. teraz mam 3 dzieci. Jestem wdzięczna dr DAWN i dlatego zostawiam swoje świadectwo każdemu, kto ma problemy małżeńskie i płodności. Kontaktowy e-mail: dawnacuna314@gmail.com
  Whatsapp: + 2349046229159

  ReplyDelete